Więcej informacji

Kontrola pojazdów w KDWT

Należąca do grupy Eurocash wielkopolska firma KDWT, to lider sprzedaży produktów impulsowych. Rozbudowa podległej floty samochodów dostawczych zrodziła potrzebę zwiększenia kontroli nad pojazdami, co zaowocowało zaimplementowaniem systemu monitorowania obiektów SMOK krakowskiej spółki ELTE GPS.

więcej

Konfiguracja systemu identyfikacji pojemników na śmieci dla Alby Chorzów

Alba Chorzów jest częścią międzynarodowego koncernu Alba - jednego z największych w branży oczyszczania i gospodarki odpadami w Europie. Mając na uwadze redukcję kosztów wykorzystania zasobów sprzętowych do realizacji poszczególnych zadań, jak również możliwość optymalizacji zarządzania...

więcej

SMOK na Facebooku!

Serdecznie zapraszamy na oficjalny fanpage systemu SMOK na facebooku.
SMOK na facebooku

Montaż systemu GPS w pociągach Kolei Mazowieckich

Spółka ELTE GPS sp. z o.o. spełniła wysokie kryteria ogłoszonego przez Koleje Mazowieckie przetargu na zbudowanie, dostarczenie sprzętu i oprogramowania oraz montaż i trzyletnią obsługę odbiorników satelitarnych systemu nawigacji GPS i modemów GPRS do transmisji danych.

więcej

Konfiguracja systemu SMOK dla Poczty Polskiej

W wyniku wygranego przetargu, w 450 pojazdach należących do lubelskiego oddziału Poczty Polskiej wdrożony został System Monitoringu Obiektów Kraków. W celu spełnienia wymagań zadeklarowanych przez Klienta w SIWZ wzbogacony został o szereg nowatorskich rozwiązań niezbędnych dla sprawnego funkcjonowania floty pocztowej.

więcej

System monitorowania firmy Elte GPS w Fabryce Cukierniczej Kopernik S.A.

Fabryka Cukiernicza "Kopernik" S.A. jest najstarszym producentem pierników i wafli w Polsce, a jednocześnie jednym z najstarszych w Europie. Flota handlowa firmy wyposażona została w służący do monitorowania obiektów system GPS - SMOK, którego podstawą jest bieżąca obserwacja lokalizacji pojazdu, jego prędkości i kierunku.

więcej

Monitoring pojazdów w Grupie Saria

Grupa Saria należy do największych i najnowocześniejszych w Polsce firm zajmujących się utylizacją odpadów. W celu zapewnienia stałej kontroli nad pojazdami oraz zwiększenia bezpieczeństwa podczas przewożenia produktów i odpadów do utylizacji Grupa wdrożyła system SMOK - opracowany przez ELTE GPS sp. z o.o nowoczesny system monitorowania pojazdów.

więcej

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A.

Mając na uwadze zapewnienie stałego wzrostu jakości świadczonych usług oraz minimalizowanie kosztów utrzymania własnych środków transportu, PWiK Częstochowa podjęła decyzję o zamontowaniu i wdrożeniu w ponad stu pojazdach systemu SMOK - nowoczesnego rozwiązania technologicznego oferowanego przez Elte GPS.

więcej

Monitoring floty pojazdów w Pamso S.A.

Na początku 2010 roku Pamso S.A. lider branży przetwórstwa mięsnego na rynku łódzkim wyposażył w system lokalizacji obiektów SMOK swoją flotę pojazdów wykorzystywanych przez przedstawicieli handlowych oraz samochodów dostawczych. Podstawą systemu jest bieżący podgląd oraz archiwizacja danych o trasach przejazdów i prędkości ich pokonania, a informacje te obsługiwane są przez stworzone specjalnie do tego celu oprogramowanie.

więcej

Montaż systemu lokalizacji pojazdów w Amago Sp. z o.o

Oferująca maszyny budowlane i wiertnicze, jak również szereg osprzętu i akcesoriów spółka Amago posiada serwis lokalny i mobilny odpowiadający za periodyczne przeglądy, naprawy i utrzymanie sprawności oferowanego sprzętu.

więcej

Konfiguracja systemu monitoringu SMOK dla P.H.U. Anmar

Specjalizująca się w szeroko pojętym temacie maszyn budowlanych firma Anmar korzysta z rozwiązań technologicznych Systemu Monitoringu Obiektów Kraków w obrębie własnej floty pojazdów.

więcej

11.092010

System SMOK na konferencji: "Użytkowanie maszyn rolniczych i leśnych badania naukowe i dydaktyka"

We wrześniu 2010 r. w Zakopanem odbyła się V Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Użytkowanie maszyn rolniczych i leśnych badania naukowe i dydaktyka". Spośród wszystkich 45 wykładów przedstawionych na zjeździe na jednym z nich zaprezentowano nowatorską metodę z wykorzystaniem systemu monitoringu SMOK do pomiaru parametrów pracy maszyn w szkółkach leśnych.

więcej

ZAUFALI NAM