Więcej informacji

System lokalizacji pojazdów produkcji Elte GPS w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim

Śląski Urząd Wojewódzki wyposażył pojazdy w system monitorowania SMOK, którego podstawową funkcją jest bieżący podgląd oraz archiwizacja danych o trasach przejazdów i prędkości pojazdów.

więcej

System monitoringu pojazdów SMOK w Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie

Do obowiązków Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie należy kierowanie i nadzór nad całokształtem ochrony przeciwpożarowej województwa. W odpowiedzi na sprecyzowane przez Klienta potrzeby i wymagania, w ponad dziewięćdziesięciu pojazdach szczecińskiej Straży zainstalowano urządzenia systemu...

więcej

29.112011

Targi Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA

Pragniemy serdeczne podziękować wszystkim gościom za złożenie wizyty na naszym stoisku targowym i okazane zainteresowanie podczas Międzynarodowych Targów Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA 2011.

więcej

17.102011

ELTE GPS na Targach TRAKO 2011

W dniach 11-14 października 2011 roku firma ELTE GPS po raz kolejny zaprezentowała swoje rozwiązania skierowane do branży transportu szynowego na jednych z największych i najbardziej prestiżowych Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO.

więcej

Monitoring GPS floty pojazdów w Żagiel S.A.

Firma Żagiel wyposażyła pojazdy przedstawicieli handlowych w system monitorowania obiektów SMOK. System umożliwia zarówno bieżące monitorowanie tras przejechanych przez pracowników jak i dostęp do danych archiwalnych.

więcej

09.082011

Przystanek Woodstock - wsparcie ELTE GPS dla Nowego Szpitala

Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą co roku podejmuje zadanie zabezpieczenia medycznego na Przystanku Woodstock, największym festiwalu muzycznym w Europie. Firma ELTE GPS wsparła Nowy Szpital, wyposażając 19 karetek w system lokalizacji. Dyspozytor w centrum dowodzenia szpitala, mógł na bieżąco śledzić położenie zespołów ratowniczych, które wielokrotnie w tych gorących dniach festiwalu uczestniczyły w akcjach ratunkowych.

GDDKiA Oddział w Opolu użytkownikiem systemu SMOK

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Opolu, administrator dróg krajowych w obrębie całego województwa opolskiego, została kolejnym użytkownikiem systemu SMOK. Wyposażyła pojazdy, służące między innymi do nadzorowania realizacji zadań związanych z budową, modernizacją dróg na terenie województwa, w system lokalizacji...

więcej

2011

Najkrótszą drogą do pożaru - GPS w Straży Pożarnej

Wiele wozów strażackich na terenie całego kraju zostało wyposażonych w nowoczesny system geolokalizacji pojazdów ratowniczych. Systemy GPS to dzisiaj niezbędny element do sprawnego dojazdu do miejsca pożaru lub wypadku.

więcej

Falck Medycyna - karetki pod kontrolą GPS-u

Karetki w Falck Medycyna monitorowane z wykorzystaniem systemu firmy ELTE GPS. Falck Medycyna jest prywatną firmą medyczną świadczącą usługi m.in. z zakresu ratownictwa medycznego i transportu medycznego. Spółka dysponuje flotą ambulansów realizujących różne zadania i dla nich została dostosowana oferta monitoringu pojazdów firmy ELTE GPS.

więcej

Kontrola zużycia paliwa we flocie cystern AmeriGas

Specjalistyczne pojazdy do transportu LPG wyposażone w system namierzania pojazdów GPS. AmeriGas zajmuje się sprzedażą propanu oraz mieszaniny propan-butan. Dystrybucja gazu odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnej floty pojazdów. W celu lepszej kontroli transportu, AmeriGas wyposażył cysterny w system lokalizacji pojazdów produkcji ELTE GPS.

więcej

2011

Monitorowanie samochodów elektrycznych

ELTE GPS lider w branży systemów monitorowania parametrów pracy pojazdów realizuje zamówienie "dostawa sprzętu do stacji monitorowania (GPS) oraz przygotowanie i wykonanie testów trakcyjno ruchowych samochodów elektrycznych wraz z niezbędną infrastrukturą".

więcej

ZAUFALI NAM