Więcej informacji

30.112012

AutoMapa o systemie SMOK w Straży Pożarnej

Informacja prasowa o wdrożeniu Systemu SMOK w wozach bojowych Straży Pożarnej i zainstalowanych w nich graficznych terminalach statusów, których oprogramowanie SMOK zostało zintegrowane z AutoMapą.

więcej

27.112012

Elte GPS na Targach Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA

Firma ELTE GPS pragnie serdecznie podziękować wszystkim gościom za odwiedzenie stoiska targowego podczas Międzynarodowych Targów Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA oraz POLEKO, które odbyły się w dniach 20-23 listopada 2012 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

więcej

Karetki Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu wyposażone w system SMOK

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu to jedna z najnowocześniejszych placówek zdrowia w kraju, w której każdego roku hospitalizowanych jest 43 tysiące pacjentów i przeprowadzanych jest ponad milion badań.

więcej

System monitoringu produkcji Elte GPS w Polskiej Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Polskiej Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., szczycąca się ponad 90-letnią tradycją firma, oferująca nowoczesne, dobrze zabezpieczone produkty i usługi o wysokiej jakości, wdrożyła system monitorowania pojazdów techniką GPS wraz z wyposażeniem samochodów w niezbędne urządzenia do realizacji procesu monitoringu.

więcej

17.102012

Elte GPS na Małopolskich Targach Innowacji

W dniu 12 października 2012 roku firma Elte GPS podczas Małopolskich Targów Innowacji, których organizatorem jest Województwo Małopolskie, zaprezentowała nowe rozwiązanie - SMOK prepaid.

więcej

System SMOK wspiera procesy realizowane w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Zielonej Górze

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Zielonej Górze został kolejnym użytkownikiem systemu lokalizacji pojazdów. System umożliwia monitorowanie i zarządzanie flotą pojazdów komunalnych przy wykorzystaniu technologii GPS wraz z przesyłem informacji o lokalizacji i stanie pojazdów, i ich urządzeń przy użyciu pakietowej transmisji danych GPRS.

więcej

System pomiaru paliwa produkcji Elte GPS w lokomotywach Enea Wytwarzanie

Lokomotywy ENEA Wytwarzanie S.A., największego wytwórcy energii elektrycznej na węgiel kamienny w Polsce, zostały wyposażone w system pomiaru zużycia paliwa firmy Elte GPS.

więcej

04.102012

Orange o systemie M2M i przykładzie zastosowania w SMOK prepaid

Zapraszamy do lektury nowego artykułu na blogu technologicznym Orange Polska o systemie M2M (machine to machine) i jego przykładzie zastosowania w uruchomionym przez Elte GPS wspólnie z Orange Polska systemie monitorowania pojazdów SMOK prepaid.

Artykuł znajdą Państwo tutaj.

więcej

Nowa umowa Elte GPS z Lubelskim Węglem Bogdanka S.A.

Montaż liczników kilometrów przebytej drogi dla ok. 500 wagonów węglarek czteroosiowych konstrukcji stalowej wraz z oprogramowaniem to przedmiot umowy jaką Lubelski Węgiel Bogdanka zawarł z Elte GPS w dniu 1 października 2012 roku.

więcej

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach monitoruje pracę pojazdów strażackich

To już 16 Komenda Wojewódzka, w której został wdrożony System Monitowania Obiektów Kraków w celu geolokalizacji pojazdów ratowniczych i usprawnienia dojazdu na miejsce zgłoszenia. System ten jest dostosowany do potrzeb straży i zintegrowany z najnowszą wersją aplikacji Systemu Wspomagania Decyzji firmy Abakus.

więcej

Elte GPS wyposaży lokomotywy Lubelskiego Węgla Bogdanka w rejestratory obrazu

Z początkiem października firma Elte GPS podpisała z Lubelskim Węglem Bogdanka S.A. umowę, której przedmiotem jest montaż kompletów video rejestratorów rejestrujących obraz przed pojazdem i rejestratorów głosu maszynistów na lokomotywach spalinowych wraz z oprogramowaniem.

więcej

21.092012

V Edycja Małopolskich Targów Innowacji w Krakowie

Z początkiem października Kraków będzie gospodarzem Małopolskich Targów Innowacji, którym towarzyszy konferencja poświęcona innowacjom, finałowa gala konkursu Małopolski Inkubator Pomysłowości, panele dyskusyjne, wystawa oraz część targowa wydarzenia. Małopolskie Targi Innowacji, podczas których zaprezentuje się firma Elte GPS, będą finalnym wydarzeniem i swoistym podsumowaniem Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2012.

więcej

17.092012

System SMOK i I Polski Rajd Historyczny

W dniach 7-9.09.2012 Automobilklub Krakowski zorganizował I Rajd Polski Historyczny. Dzięki Systemowi monitorowania pojazdów SMOK firmy Elte GPS możliwe było bieżące lokalizowanie pojazdów uczestniczących w rajdzie, a co najważniejsze raportowanie czasów przybycia aut do punktów kontrolnych.

więcej

Przemyska Gospodarka Komunalna użytkownikiem systemu monitorowania pojazdów SMOK

Przemyska Gospodarka Komunalna to przedsiębiorstwo z ponad 60 letnią tradycją i do jej zakresu działalności należy m.in. zbiórka i transport odpadów komunalnych, przemysłowych i niebezpiecznych czy oczyszczania placów i ulic. W celu realizacji misji, którą jest dbałość o środowisko naturalne, stała poprawa jakości i terminowości szerokiego wolumenu...

więcej

Producent narzędzi skrawających KOMET-URPOL użytkownikiem systemu SMOK

KOMET-URPOL, niekwestionowany światowy lider w produkcji narzędzi przeznaczonych do obróbki otworów, którego metody produkcji oparte są na najnowocześniejszych technologiach, wyposażył swoje pojazdy w system monitorowania obiektów SMOK.

więcej

16.082012

Rozpocznij przygodę z monitoringiem pojazdów GPS na kartę

Elte GPS przy współpracy z PKT Centertel (właściciel marki Orange Polska) wprowadza nową usługę monitorowania pojazdów GPS na kartę o nazwie SMOK prepaid. Rozwiązanie powstało z myślą o tych, którzy poszukują systemu lokalizacji pojazdów GPS równocześnie myśląc o ominięciu trudów związanych z podpisywaniem jakichkolwiek umów lub zobowiązań...

więcej

07.082012

Wsparcie ELTE GPS dla Nowego Szpitala na XVIII Przystanku Woodstock

Podobnie jak w minionym roku firma Elte GPS wsparła Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą, podczas realizacji zadań zabezpieczenia medycznego na Przystanku Woodstock. Pomoc polegała na wyposażeniu karetek w system lokalizacji oraz zaopatrzeniu ratowników medycznych w lokalizatory osobiste.

więcej

Montaż systemu rejestracji obrazu w lokomotywie PKP InterCity

Elte GPS zamontowało jeden z pierwszych systemów rejestracji obrazu w lokomotywie Spółki PKP Intercity.

więcej

System SMOK we flocie pojazdów firmy Zio-Max

Zio-Max, jedna z największych firm instalacyjnych w Polsce, której klientami są wiodące, renomowane firmy zajmujące się generalnym wykonawstwem, a także inwestorzy prywatni, władze lokalne oraz klienci indywidualni, wyposażyło własną flotę w system monitorowania pojazdów SMOK.

więcej

29.052012

SMOK na X Bałtyckim Festiwalu Nauki

W dniu 27 maja 2012 roku w Gdyni podczas X Bałtyckiego Festiwalu Nauki dzięki uprzejmości Akademii Morskiej w Gdyni, która podczas tego wydarzenia prezentowała pojazdy z napędem elektrycznym, technologię i infrastrukturę związaną z tym tematem, został również przedstawiony System Monitorowania Pojazdów SMOK firmy Elte GPS.

więcej

System firmy Elte GPS dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach

Elte GPS podpisało umowę z Komendą Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach na dostawę i wdrożenie systemu lokalizacji pojazdów i transmisji danych w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej województwa świętokrzyskiego.

więcej

25.052012

Elte GPS na Targach WOD-KAN 2012

W dniach 22-44 maja 2012 roku firma ELTE GPS zaprezentowała swoje rozwiązania skierowane do branży wodno-kanalizacyjnej podczas XX edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2012 w Bydgoszczy.

więcej

16.052012

Zaproszenie na Targi WOD-KAN w Bydgoszczy

Firma ELTE GPS ma przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska firmowego nr B 263 podczas tegorocznej XX edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2012.

więcej

20.042012

O Systemie firmy ELTE GPS w "Kurierze Bytowskim"

Na stronie internetowej tygodnika "Kurier Bytowski" pojawił się artykuł dotyczący oszczędności bytowskiego ratusza, będących efektem zastosowania systemu firmy Elte GPS w procesie zimowego utrzymania dróg. Więcej informacji w artykule pt. Powiat. Setki tysięcy złotych oszczędności na odśnieżaniu dróg.

więcej

Elte GPS dla ZDW w Krakowie

Elte GPS, jako członek konsorcjum wraz z firmą SHH oraz Fundacją Rozwój UTP z Bydgoszczy, podpisało umowę z Małopolskim Zarządem Dróg Wojewódzkich na informatyzację procesów związanych z zarządzaniem infrastrukturą drogową.

więcej

ZAUFALI NAM