Więcej informacji

27.112012

Elte GPS na Targach Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA

Firma ELTE GPS pragnie serdecznie podziękować wszystkim gościom za odwiedzenie stoiska targowego podczas Międzynarodowych Targów Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA oraz POLEKO, które odbyły się w dniach 20-23 listopada 2012 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W związku z wprowadzaniem od nowego roku nowej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, wraz z firmą NTM oraz Komunal Truck zaprezentowaliśmy rozwiązania, dzięki którym Państwa usługi będą konkurencyjne i spełnią wymagania gmin w stosunku do firm odbierających odpady od mieszkańców. Liczne grono zwiedzających miało okazję zapoznać się z nowym modułem optymalizacji z automatycznym układaniem tras. Rozwiązanie to w połączeniu z systemem dynamicznego ważenia oraz identyfikacji pojemników stanowi w pełni funkcjonalne rozwiązanie zwiększające wydajność pracy i jakość wykonywanych usług przez przedsiębiorstwa z branży komunalnej.

Wśród zaprezentowanych rozwiązań znalazł się, również systemem monitorowania pojazdów i pomiaru zużycia paliwa, identyfikacji i ewidencji worków za pomocą kodów kreskowych, identyfikacji kontenerów oraz pojemników na odpady, ważenia śmieci oraz kontroli jakości zimowego utrzymania dróg.

Na fascynatów nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań czekał na stoisku sportowy samochód elektryczny SMOK, całkowicie zasilany z akumulatorów elektrycznych, który cieszył się ogromną popularnością. Jest to pierwsza w Polsce prototypowa konstrukcja elektrycznego pojazdu sportowego w pełni użytkowego, która powstała dzięki współpracy firmy Elte GPS z Akademią Morską w Gdyni.

Wierzymy, że spotkali się Państwo z miłym, gościnnym przyjęciem, a przede wszystkim z rzetelną i profesjonalną informacją o rozwiązaniach oferowanych przez naszą firmę.

Rozpoczęły się targi POLEKO 2012.

Stoisko Elte GPS na targach KOMTECHNIKA 2012

ZAUFALI NAM