Więcej informacji

21.092012

V Edycja Małopolskich Targów Innowacji w Krakowie

Z początkiem października Kraków będzie gospodarzem Małopolskich Targów Innowacji, którym towarzyszy konferencja poświęcona innowacjom, finałowa gala konkursu Małopolski Inkubator Pomysłowości, panele dyskusyjne, wystawa oraz część targowa wydarzenia. Małopolskie Targi Innowacji, podczas których zaprezentuje się firma Elte GPS, będą finalnym wydarzeniem i swoistym podsumowaniem Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2012. Na Targi zapraszamy na Mały Rynek w Krakowie już w piątek 12 października od godz. 10.00.

Organizatorem Targów jest Województwo Małopolskie i jak w poprzednich latach w wydarzeniu tym wezmą udział firmy z różnych branż, które łączy wspólny mianownik jakim jest innowacyjność. Firmy prezentujące się podczas targów to te, których produkty, technologie czy też usługi są nowatorskie, wyjątkowe i konkurencyjne w skali co najmniej regionu. Każdego roku ich stoiska odwiedza ponad tysiąc gości.

Temat konferencji towarzyszącej Targom to: "Innowacje – niezbędny czynnik nowoczesnej architektury gospodarczej" podczas której będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące tworzenia polityki innowacyjnej w województwie, w szczególności w zakresie smart specialisation, (inteligentnej specjalizacji), będącej nowym elementem polityki Unii Europejskiej wobec regionów.

Tegoroczne panele dyskusyjne z serii "Przy kawie o innowacjach" będą poświęcone "smartnym" specjalizacjom, na których opiera się nowopowstająca Regionalna Strategia Innowacji Województwa Małopolskiego na lata 2013 - 2020.

Więcej informacji na temat Małopolskich Targów Innowacji oraz wystawców znajdą Państwo na stronie: www.festiwalinnowacji.malopolska.pl.

ZAUFALI NAM