Więcej informacji

16.082012

Rozpocznij przygodę z monitoringiem pojazdów GPS na kartę

Elte GPS przy współpracy z PTK Centertel (właściciel marki Orange Polska) wprowadza nową usługę monitorowania pojazdów GPS na kartę o nazwie SMOK prepaid. Rozwiązanie powstało z myślą o tych, którzy poszukują systemu lokalizacji pojazdów GPS równocześnie myśląc o ominięciu trudów związanych z podpisywaniem jakichkolwiek umów lub zobowiązań, bądź chcą rozpocząć przygodę z systemami do monitorowania opartymi na technologii GPS.

SMOK prepaid jest to jedyny system do monitoringu pojazdów korzystający z formy miesięcznej opłaty typu "prepaid" z tytułu obsługi i transferu danych. Metoda ta pozwala na uniknięcie jakichkolwiek zobowiązań czy zawierania umów. Wystarczy że użytkownik co miesiąc doładuje konto określoną kwotą, a będzie mógł monitorować pojazd dzięki technologii GPS na monitorze swojego komputera. Brak doładowania automatycznie zawiesza usługę, bez żadnych konsekwencji i formalności, a użytkownik decyduje o tym kiedy chce ponownie ją wznowić poprzez uzupełnienie konta.

SMOK prepaid to skuteczny i profesjonalny system lokalizacji pojazdów GPS na kartę. Przy użyciu przeglądarki internetowej użytkownik systemu może śledzić pojazdy w czasie rzeczywistym, jak też przeglądać dane historyczne dotyczące przejechanych tras.

Więcej informacji o Systemie SMOK Prepaid.

ZAUFALI NAM