Więcej informacji

17.062013

Elte GPS na IX Międzynarodowej Wystawie Ratownictwa i Techniki Przeciwpożarowej EDURA 2013

W dniach 12-14 czerwca 2013 roku roku firma ELTE GPS zaprezentowała swoje rozwiązania skierowane do branży ratownictwa przeciwpożarowego podczas podczas IX Międzynarodowej Wystawy Ratownictwo i Technika Przeciwpożarowa EDURA 2013 w Kielcach.

W trakcie trzech dni wystawy zaprezentowaliśmy m.in. nową gamę dedykowanych urządzeń monitorujących parametry zabudowy pojazdów strażackich i rejestracji obrazu z kamer oraz System Monitorowania Pojazdów WWW, umożliwiający śledzenie i zarządzanie pojazdami w czasie rzeczywistym z dowolnego stanowiska PC z dostępem do Internetu.

Pragniemy podziękować wszystkim gościom za złożenie wizyty na naszym stoisku oraz wierzymy, że spotkali się Państwo z gościnnym przyjęciem, a zwłaszcza z profesjonalną i rzetelną informacją na temat oferowanych przez naszą firmę rozwiązań.

Szczególnie miło nam poinformować, że firma Elte GPS otrzymała wyróżnienie IX Międzynarodowej Wystawy Ratownictwa i Techniki Przeciwpożarowej za połączenie elegancji i nowoczesności w aranżacji stoiska.

Stoisko ELTE GPS - EDURA 2013

ZAUFALI NAM