Więcej informacji

02.112015

Elte GPS na Targach POL-ECO-SYSTEM 2015

W dniach 27-30 października 2015 w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM. Wśród wystawców znalazła się firma Elte GPS, która zaprezentowała rozwiązania skierowane do przedsiębiorstw komunalnych i gmin.

Serdecznie dziękujemy gościom za odwiedzenie stoiska targowego, na którym można było zapoznać się z rozwiązaniami zwiększającymi wydajność pracy i jakość realizowanych usług przez przedsiębiorstwa komunalne oraz wspierającymi działania związane z zarządzaniem gospodarką odpadami przez gminy.

W szczególności chcemy podziękować za rozmowę i poświęcony czas, możliwość wymiany poglądów i doświadczeń dotyczących zagadnień związanych z gospodarowaniem odpadami, możliwość zapoznania się z oczekiwaniami nowych i naszych dotychczasowych Klientów.

Jesteśmy pewni, że spotkania podczas Targów były źródłem informacji, specjalistycznej wiedzy i przyniosą wzajemne korzyści zarówno Państwu jak i nam, a ich owocem będą nowe projekty.

ZAUFALI NAM