Więcej informacji

21.122016

Życzenia świąteczne od Elte GPS

Życzymy wszystkim Klientom, Partnerom i Sympatykom naszej firmy, aby rok 2017 obfitował w działania kończące się sukcesem. Gdy przyjdzie czas bilansu upływającego roku, można było stwierdzić, że nie był on stracony.

więcej

21.112016

Kontenery pod pełnym nadzorem

Lokalizator kontenerów to nowoczesne urządzenie z wbudowanymi bateriami zasilającymi, przeznaczone do monitorowania lokalizacji kontenerów. Poza modułem zasilającym i modułami GSM i GPS, lokalizator wyposażony jest w czujnik umożliwiający wykrycie załadunku i wyładunku kontenera.

więcej

09.112016

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Elte GPS od wielu lat dostarcza rozwiązania służące między innymi zwiększeniu bezpieczeństwa w ruchu pojazdów szynowych. Jednym z takich rozwiązań jest tachograf elektroniczny z funkcją SHP.

więcej

27.102016

Elte GPS na Targach POL-ECO-SYSTEM 2016

Jak co roku Elte GPS miało przyjemność zaprezentowania swoich rozwiązań skierowanych do przedsiębiorstw komunalnych i gmin podczas Międzynarodowych Targów Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu.

więcej

03.092016

System SMOK wyłonił zwycięzców 5-ego RPH

To już piąta edycja Rajdu Polski Historycznego, w której system SMOK został zastosowany do pomiaru czasu przejazdu pojazdów załóg uczestniczących w rajdzie.

więcej

26.082016

Elte GPS na 49 Zjeździe Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast

Miło nam poinformować Państwa, że w dniach 21-24.09.2016 firma Elte GPS będzie uczestnikiem i wystawcą podczas 49 Zjazdu Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast, które odbędzie się w Hotelu Stok w Wiśle.

więcej

03.082016

Podziękowania za bezpieczne ŚDM

Światowe Dni Młodzieży za nami, zewsząd płyną podziękowania dla organizatorów tego wydarzenia oraz służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, czy też czystość miasta. My również przyłączamy się do nich.

więcej

20.072016

SMOK Check USB

Technologia RFID ma coraz szersze zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu i usług. Elte GPS, podążając za potrzebami i kierunkami rynku zaprojektowało nową grupę urządzeń do manualnego odczytu identyfikatorów RFID.

więcej

18.072016

Webowa wersja systemu SMOK w Państwowej Straży Pożarnej

Rozbudowa funkcjonalności systemu SMOK o aplikację webową bez naruszania sprawdzonej i bezpiecznej infrastruktury.

więcej

23.062016

Elte GPS na Targach EDURA 2016

W dniach 9-11 czerwca 2016 roku firma ELTE GPS zaprezentowała swoje rozwiązania skierowane do branży ratownictwa przeciwpożarowego podczas XI Międzynarodowej Wystawy „Ratownictwo i Technika Przeciwpożarowa EDURA 2016” w Kielcach.

więcej

14.062016

Wdrożenie wagonowych liczników przebiegu w PKP PLK

Pod koniec 2015 roku w 300 wagonach kolejowych został wdrożony system wagonowych liczników przebiegu. Wprowadzenie tego rozwiązania było następstwem kilkumiesięcznych testów, podczas których spółka PKP PLK zyskała pewność co do wysokiej jakości i funkcjonalności systemu.

więcej

07.062016

SMOK Check Komunal

SMOK Check Komunal to czytnik ze stacją dokującą - najnowsze urządzenie produkcji Elte GPS, będące elementem modułu identyfikacji pojemników i kontenerów. Urządzenie służy do manualnego odczytu identyfikatorów RFiD na częstotliwościach 125 kHz i 134,2 kHz umieszczonych na pojemnikach – głównie kontenerach i pojemnikach typu „dzwon”.

więcej

31.052016

3-letnia współpraca liderów

3 lata temu kilkaset pojazdów Grupy Kapitałowej Integer.pl SA zostało wyposażonych w dostosowany do wymagań tego Klienta system SMOK.

więcej

12.052016

Oficjalny pomiar czasu podczas Rajdu Pucharu Polski Pojazdów Zabytkowych

Podczas tegorocznego Rajdu Pucharu Polski Pojazdów Zabytkowych w jeździe na regularność pomiar czasu realizowany jest przez system SMOK.

więcej

11.052016

System SMOK w Twoim urządzeniu mobilnym

Oprócz aplikacji SMOK Net uruchamianej na dowolnej przeglądarce internetowej monitorowanie pojazdów możliwe jest również w urządzeniach mobilnych za pomocą aplikacji SMOK Mobile. SMOK Mobile dostępny jest dla mobilnych systemów operacyjnych, takich jak: iOS, Android oraz Windows Phone.

więcej

04.052016

Błyskawiczne wdrożenie systemu w ZWIK w Łodzi

Elte GPS podpisało ze ZWIK Sp. z o.o. umowę na dostawę systemu zarządzania transportem zintegrowanego z systemem lokalizacji GPS dla blisko 150 pojazdów. Na szczególną uwagę zasługuje proces realizacji przedmiotu zawartej umowy w przeciągu zaledwie 15 dni roboczych. W tym czasie został wykonany montaż urządzeń z jednoczesną konfiguracją systemu oraz szkoleniem pracowników ZWIK.

więcej

15.042016

Aplikacja stworzona na miarę potrzeb

Użytkownikami systemu SMOK są jednostki służb uprzywilejowanych z całej Polski, których pojazdy ratownicze zostały wyposażone w terminale pojazdowe PDA z autorskim oprogramowaniem niezbędnym do przekazywania danych z/do systemu SMOK i do komunikacji z dyspozytorem.

więcej

14.042016

Spotkaj się z nami w Katowicach

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będzie możliwość konsultacji z naszymi specjalistami. Podzielą się oni wiedzą związaną z zastosowaniem systemów monitorowania i zarządzania flotą pojazdów.

więcej

11.042016

System Dystrybucji Paliwa

Zarządzasz flotą pojazdów w przedsiębiorstwie, a ich tankowanie odbywa się z własnych dystrybutorów paliwa zlokalizowanych na terenie firmy? Na potrzeby kontroli i rozliczania zużycia paliwa został opracowany i wykonany System Dystrybucji Paliwa Elte GPS. Dzięki jego zastosowaniu można nadzorować ilość paliwa wydanego z przenośnych stacji paliwowych (zbiorników).

więcej

06.042016

SMOK w lokomotywach PGE S.A.

Pod koniec roku 2015 na kolei zakończony został montaż systemów produkcji ELTE GPS – jeden z wielu wdrożonych przez naszą firmę w branży kolejowej – na lokomotywach modernizowanych przez firmę Newag S.A. dla PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

więcej

24.032016

Życzenia świąteczne od Elte GPS

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych wszystkim Klientom, Partnerom i Sympatykom naszej firmy składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i radości, samych słonecznych dni oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

więcej

18.032016

Ewidencja pojazdów i pracowników

W systemie SMOK dostępny jest moduł ewidencji pojazdów i pracowników, który pozwala na gromadzenie informacji dotyczących samochodów eksploatowanych w przedsiębiorstwie oraz danych pracowników. Użytkownik tego modułu ma dostęp do informacji o pojeździe (takich jak: nr rejestracyjny, VIN, rocznik, kolor itp.) oraz szybki wgląd w historię kosztów eksploatacyjnych, m.in. opłat za naprawy, tankowanie, polisy ubezpieczeniowe oraz szkody komunikacyjne.

więcej

18.032016

SMOK na drugim końcu Polski

Pozyskanie w ostatnim czasie klientów z Regionu Pomorskiego pozwala zauważyć, że znaczna odległość dzieląca ich od naszego centrum produkcyjnego zlokalizowanego w Krakowie, nie przeszkodziła im w wyborze systemu monitorowania pojazdów SMOK.

więcej

23.022016

Ponad 15,5 mln godzin bezawaryjnej pracy

W grudniu 2015 roku minęły dokładnie 3 lata od realizacji pierwszych wdrożeń systemu wagonowych liczników przebiegu. Wagonowe liczniki przebiegu zostały dostarczone między innymi do spółek PKP LHS oraz Lubelski Węgiel Bogdanka. W tych firmach codziennie ponad pół tysiąca urządzeń dostarcza informacje o dokładnym przebiegu oraz lokalizacji wagonów.

więcej

15.022016

Gdynia w objęciach SMOKA

Gdynia to kolejne miasto na terenie Pomorza, w którym wszystkie firmy świadczące usługi odbioru odpadów komunalnych korzystają z systemu SMOK.

więcej

28.012016

Zaproszenie na "SOSEXPO 2016"

Serdecznie zapraszamy do udziału w V Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami w Polsce "SOSEXPO 2016", które odbędzie się 17-18 lutego 2016 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

więcej

ZAUFALI NAM