Więcej informacji

14.112017

Elte GPS we Włoszech

W dniach 7-10 listopada 2017 roku Elte GPS, wśród ponad 1200 wystawców, zaprezentowało swoje produkty podczas Międzynarodowych Targów Materiałów i Energii Odnawialnej oraz Zrównoważonego Rozwoju Ecomondo w Rimini we Włoszech.

Ecomondo to międzynarodowe, najważniejsze w obszarze basenu Morza Śródziemnego, targi poświęcone ekologicznej gospodarce, a ich tematyką jest odzyskiwanie materiałów i energii oraz zrównoważony rozwój.

W dziedzinie ekologicznej gospodarki Włochy zajmują jedne z pierwszych miejsc w Europie, zwłaszcza w zakresie efektywności energetycznej, recyklingu odpadów i produktywności zasobów. Dlatego wśród publiczności międzynarodowej targi Ecomondo uważane są za najważniejsze tego typu miejsce spotkań liderów rynku, poznania trendów, innowacji i nowych technologii, a także są okazją do nawiązania relacji ze specjalistami w branży.

Dla nas był to wyjątkowy czas zaprezentowania swoich rozwiązań dla usług komunalnych oraz do wymiany doświadczenia ze specjalistami na rynku międzynarodowym.

Stoisko Elte GPS tuż przed otwarciem targów Ecomondo

ZAUFALI NAM