Więcej informacji

14.112018

Elte GPS we Włoszech

W Rimini, w dniach 6-9 listopada 2018 roku goście z ponad 115 krajów mogli zapoznać się z rozwiązaniami Elte GPS podczas Międzynarodowych Targów Materiałów i Energii Odnawialnej oraz Zrównoważonego Rozwoju - Ecomondo.

Ecomondo jest międzynarodową imprezą o innowacyjnym formacie, który skupia wszystkie sektory gospodarki obiegu zamkniętego w jednej platformie od odzysku materiałów i energii po zrównoważony rozwój.

Włochy są jednym z wiodących krajów w Europie w zakresie gospodarki ekologicznej i obiegowej, w szczególności pod względem wydajności energetycznej, recyklingu odpadów i produktywności zasobów. Z tego powodu Ecomondo to międzynarodowy punkt odniesienia, w którym wszystkie wiodące firmy sektora mogą spotykać się i odkrywać trendy, innowacje i nowe technologie oraz wymieniać poglądy z profesjonalistami z branży.

Dla specjalistów z Elte GPS był to wyjątkowy czas wymiany doświadczenia z ekspertami z międzynarodowego rynku oraz zaprezentowania tak licznemu gronu odbiorców własnych systemów i urządzeń na pojeździe komunalnym demo, zaczynając od podstawowej lokalizacji pojazdów kończąc na zaawansowanych rozwiązaniach wspierających planowanie, monitorowanie i kontrolę procesów odbioru odpadów, takich jak identyfikacja pojemników i kontenerów, ważenie odpadów, monitorowanie zapełnienia pojemników i wiele wiele innych.

ZAUFALI NAM