Więcej informacji

06.122018

Elte GPS zaprezentowało rozwiązania na targach Pollutec

W dniach od 27 do 30 listopada 2018 na ternie Parc des Expositions EUREXPO LYON w Lyonie odbyły się targi Pollutec - światowe spotkanie profesjonalistów ochrony środowiska.

W gronie 2200 wystawców tych targów znalazła się firma Elte GPS, która na swoim stoisku zaprezentowała kompleksowe rozwiania wspomagające zarządzanie pojazdami oraz procesem odbioru odpadów.

70 000 o gości odwiedzających targi Pollutec miało możliwość zapoznania się z naszymi systemami na przygotowanym pojeździe komunalnym demo. Przedstawione w sposób praktyczny rozwiązania obejmowały podstawową lokalizację pojazdów, identyfikację pojemników i kontenerów, ważenie odpadów, monitorowanie zapełnienia pojemników - wszystko to by w sposób profesjonalny i skuteczny planować, monitorować i kontrolować procesy odbioru odpadów.

Targi Pollutec 2018 zgromadziły wystawców z 14 sektorów tematycznych i zaprezentowały zagadnienia łączące wiele różnych dziedzin, np. zrównoważony rozwój miast i zrównoważony przemysł oraz rynki, które mają specyficzne potrzeby i oczekiwania.

Podczas tegorocznej edycji Pollutec, we współpracy z metropolią Lyonu, zorganizowało po raz pierwszy Międzynarodowy Szczyt Miast i Regionów zaangażowanych w Gospodarkę Obiegu Zamkniętego. Ciekawy program tego wydarzenia przyciągnął przedstawicieli wielu miast, także spoza Francji, między innymi Londynu, Strasburga.

Targi te to wyjątkowe miejsce spotkań i relacji między profesjonalistami branży: wystawcami, odwiedzającymi, przedstawicielami społeczności lokalnych oraz delegacjami z wielu krajów świata, dlatego też wszystkim gościom dziękujemy za odwiedzanie naszego stoiska. Mamy nadzieję, że tak jak dla nas, tak i dla naszych gości spotkania podczas Pollutec były źródłem inspirującej wiedzy.

ZAUFALI NAM