Więcej informacji

22.102019

Targi POL-ECO SYSTEM 2019 – prezentacja nowości

Prezentacja nowości, dyskusje o trendach, nowych wyzwaniach dla gospodarki komunalnej to tylko część tematów poruszanych na stoisku Elte GPS podczas Targów POL-ECO System w Poznaniu.

Uczestnictwo w targach odbyło się w ramach jesiennej odsłony trasy Tour de Europe, podczas której eksperci Elte GPS, na pojeździe komunalnym demo, prezentują rozwiązania wspjerające procesy odbioru i gospodarowania odpadami. W tym roku mieliśmy przyjemność przedstawienia, również specjalnych nowości produktowych – Kolekcji 2020.

Nowa Kolekcja 2020 urządzeń to odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie funkcjonalnym dotyczącym między innymi identyfikacji, monitorowania zapełnienia i lokalizowania pojemników / kontenerów oraz dokumentowania za pomocą zdjęć wykonywanych usług lub innych zdarzeń. Do grona nowych rozwiązań dołączył również Tacho Box – moduł tachografu.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska targowego, za poświęcony czas, za rozmowę, za Państwa uwagi i sugestie. Wierzymy, że spotkali się Państwo z gościnnym przyjęciem, a zwłaszcza z profesjonalną i użyteczną wiedzą o rozwiązaniach oferowanych przez firmę Elte GPS. .

ZAUFALI NAM