Więcej informacji

23.072020

Uwaga na podróbki!

Z przykrością informujemy, iż na rynku pojawiły się produkty nie naszej produkcji sygnowane naszym logiem (podrabiane produkty). Nazwa i logo naszej firmy są bezprawnie (bez naszej zgody) umieszczane na urządzeniach produkowanych i oferowanych przez konkurencję oraz dystrybuowanych poza naszą oficjalną siecią sprzedaży.

Rzecz głównie dotyczy czipów (tagów) RFID. Chcielibyśmy Państwa przestrzec przed zakupem jakichkolwiek urządzeń z naszym logo i/lub nazwą firmy po za naszą oficjalną siecią sprzedaży.

Zaznaczamy, iż w żaden sposób nie odpowiadamy za jakość ww. produktów, nie gwarantujemy poprawnego ich działania oraz ich kompatybilności z urządzeniami naszej produkcji, zakupionymi od nas. W przypadku podrabianych tagów RFID wysoce prawdopodobnym jest, że numery ich będą zdublowane (Elte GPS otrzymało certyfikat BDE, który gwarantuje, że numery RFID każdego taga są indywidualne i niepowtarzalne) oraz jakość ich odczytu będzie bardzo słaba lub w ogóle niemożliwa, a materiał z którego są wykonane będzie niskiej jakości.

Dlatego prosimy, aby przed dokonaniem jakichkolwiek zakupów nie realizowanych za pośrednictwem naszej firmy, skontaktować się z nami i upewnić się, czy ów produkt nie jest tanią podróbką wyłącznie sygnowaną naszą marką lub logiem.

Kupujcie wyłącznie oryginalne produkty Elte GPS Sp. z o.o., przed każdą transakcją prosimy upewnijcie się co kupujecie!

Prosimy i oczekujemy na bezpośredni kontakt z naszą firmą w przypadku dokonywania zakupów naszych produktów poza oficjalną siecią sprzedaży.

Oryginalne transpondery / tagi RFID produkcji Elte GPS

ZAUFALI NAM