Więcej informacji

05.082021

Oddział Saubermacher na Słowenii wybrał rozwiązania ELTE Group

To już kolejne wdrożenie systemów ELTE Group na Słowenii. Słoweński oddział firmy Saubermacher wyposażył swoje pojazdy do odbioru odpadów w system identyfikacji pojemników w technologii RFID wraz panelami statusowymi.

Wdrożenie odbyło się przy współpracy z naszym stałym partnerem firmą EKO Plus. Wraz z montażem inteligentnych rozwiązań na śmieciarkach, została wykonana integracja naszego systemu z oprogramowaniem ERP firmy HAKL IT, z którego korzysta Saubermacher. Integracja polega na wzajemnej wymianie danych pomiędzy systemami.

System identyfikacji pojemników RFID umożliwia automatyczne monitorowanie procesu selektywnej zbiórki odpadów, dzięki czemu firma Saubermacher otrzymuje przejrzyste informacje czy realizowana przez nich usługa została wykonana, czy w zaplanowanych trasach zbiórki nastąpiły jakieś nieprawidłowości, by jak najszybciej je wyeliminować i utrzymać wysoką jakość swoich usług.

Saubermacher znana jest z praktycznego wdrażania w życie wizji „zero odpadów” lub brak odpadów. Wszystkie zmiany, których podejmuje się ta firma, również związane z wprowadzaniem nowoczesnych rozwiązań, są by utrzymać przejrzystość, jakość realizowanych usług, a wszystko przede wszystkim w trosce o nasze środowisko.

ZAUFALI NAM