Więcej informacji

04.112021

Prezentacja naszych rozwiązań podczas jesiennych targów - podsumowanie

Tegoroczną trasę prezentującą nasze rozwiązania pod nazwą BACK ON TRACK, zakończyliśmy uczestnictwem w targach Ecomonodo w Rimini.

Pomimo wielu obostrzeń i ograniczeń spowodowanych trwającą pandemią, jesienią, specjaliści Elte GPS wyruszyli w trasę po Europie by zaprezentować systemy wspierające gospodarowanie odpadami, a przede wszystkim usprawniające procesy odbioru odpadów i ich monitorowanie, przez firmy zajmujące się takimi usługami.

Na trasie śmieciarki znalazły się największe wydarzenia w Europie poświęcone tematom recyklingu, zarządzania zasobami i odpadami, skupiające firmy z całego świata wokół nowych modeli gospodarki w obiegu zamkniętym.

Między innymi nasz system identyfikacji pojemników, czy też ważenia odpadów poznali goście targów RWM w Birmingham, Pollutecw Lyon i już wcześniej wspomnianych targach Ecomondo w Rimini. Nie zapomnieliśmy o naszym rodzimym rynku, z którego wywodzimy się i było nam miło być wystawcą, również podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO w Poznaniu. Nasze rozwiązania zaprezentowaliśmy łącznie wśród ponad 3300 wystawców i niezliczonej ilości gości tych wydarzeń pochodzących z różnych zakątków świata.

Wszystkim gościom dziękujemy za odwiedzenie naszych stoisk targowych i mamy nadzieję, że spotkanie ze specjalistami ELTE GPS było źródłem inspirującej wiedzy oraz umocniło drogę ku efektywnemu i nowoczesnemu gospodarowaniu odpadami.

RWM 2021

Pollutec 2021

POLECO 2021

Ecomondo 2021

ZAUFALI NAM