Więcej informacji

12.092022

ECOFIRA 2022 - Międzynarodowe Targi Rozwiązań Ekologicznych i Transformacji Ekologicznej

Na 19. edycję targów Ecofira w Walencji, zgodnie z oczekiwaniami organizatorów, przyjadą kierownicy zakupów poszukujący nowych rozwiązań technologicznych, producenci i dystrybutorzy sprzętu, firmy instalacyjne i konserwacyjne.

Międzynarodowe Targi Rozwiązań dla Środowiska i Transformacji Ekologicznej ECOFIRA to miejsce spotkań, w którym firmy i instytucje publiczne prezentują osiągnięcia w skutecznym zarządzaniu środowiskiem oraz gospodarką odpadami.

Podczas towarzyszącej targom konferencji będzie można spotkać się z ekspertami i profesjonalistami z branży zajmującymi się procesami związanymi z nadzorem odbioru odpadów, ich zbieraniem oraz przetwarzaniem.

To będzie nasz pierwszy udział w targach ECOFIRA. Mamy nadzieję, że trzy dni targów spędzimy intensywnie na spotkaniach i ciekawych rozmowach. Chcemy w Walencji pokazać nasze rozwiązania, m.in.: rejestrator 360 stopni, wagę bezprzewodową i grupę urządzeń RFID służących do identyfikacji oraz lokalizacji kontenerów. Będziemy przy stanowisku B-63.

Targi odbędą się 4-6 października 2022 roku w Walencji.

ZAUFALI NAM