Więcej informacji

31.032022

Konferencja „Kompleksowe Rozwiązania dla Gospodarki Odpadów” w Czechach

Na I Konferencji „Kompleksowe Rozwiązania dla Gospodarki Odpadów” w Dětenicach (niedaleko Mladá Boleslav) zaprezentujemy nasze systemy na specjalnie przygotowanym pojeździe demonstracyjnym oraz na pojeździe klienta z zainstalowanymi elementami ELTE SMART. Omówimy także szereg rozwiązań, które wdrażamy u naszych klientów, przeprowadzimy uczestników przez proces szkolenia na pojeździe i pokażemy pełen wachlarz rozwiązań informatycznych.

Organizatorem konferencji jest nasz partner firma INISOFT.CZ. Inicjatywa zorganizowania spotkania w takiej formie jest wynikiem dużego zainteresowania naszych południowych sąsiadów nowymi technologiami wykorzystywanymi w branży komunalnej.

Podczas konferencji będzie można zapoznać się z dobrymi praktykami stosowanymi w branży komunalnej w Czechach i w Słowacji. Dużą atrakcją jest miejsce, w którym odbędzie się spotkanie. Zespół zamkowy w Dětenicach składa się z zamku w stylu późnego baroku, średniowiecznej karczmy, browaru zamkowego, hotelu w stylu średniowiecznym i terenów przyzamkowych, na których odbywają się turnieje rycerskie.

Konferencja odbędzie się 7 i 8 kwietnia 2022 roku.

ZAUFALI NAM