Więcej informacji

25.052022

Ogólnosłowacki Zjazd Stowarzyszenia Organizacji Robót Publicznych - relacja

Na zjeździe ZOVP (Združenie Organizácií Verejných Prác) wzięliśmy udział w roli partnera wydarzenia.

Podczas prezentacji przedstawiliśmy szeroki zakres produktów i usług, które oferuje ELTE GPS dla branży gospodarki odpadami. Mieliśmy okazję do wielu rozmów z naszymi partnerami i klientami. Nasze produkty zademonstrowaliśmy na pojeździe, dzięki któremu lepiej i łatwiej przedstawić złożoność działań poprawiających wydajność prac komunalnych.

W zjeździe uczestniczyło ponad 200 osób, 45 organizacji członkowskich i 26 wystawców. Uczestnikami zgromadzenia byli eksperci z różnych dziedzin usług komunalnych, przedstawiciele samorządów, a także wystawcy i producenci wyrobów do realizacji usług publicznych dla miast i gmin.

O rocznicy istnienia ZOVP podczas przemówienia inauguracyjnego prezydent ZOVP Peter Kuba powiedział m.i.: „Trzydzieści lat pokazało, że Stowarzyszenie potrafi patrzeć w przyszłość, zawsze mieć nowe pomysły i ambicje. W ciągu 30 lat istnienia ZOVP to duża liczba życiorysów, wydarzeń, doświadczeń, nadziei i wspomnień. Pozostali tu nie tylko członkowie stowarzyszenia, ale także nasi partnerzy, sympatycy i przyjaciele z innych organizacji, miast i gmin, i wierzę, że wszyscy stąd wzięliście wiele dobrych i pożytecznych rzeczy".

Obok ELTE GPS wydarzenie zostało wsparte przez takie firmy jak: Redox, który był generalnym partnerem wydarzenia, KOBIT-SK oraz MORAM CZ.

Zapraszamy do relacji ze zjazdu.

ZAUFALI NAM