Więcej informacji

26.102022

POLECO 2022 - krótkie podsumowanie

W tegorocznych Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLECO wzięło udział ponad 150 wystawców z dziewięciu krajów. Wydarzenie stało się odpowiedzią na wzrastające potrzeby branży gospodarki odpadami. Obok obszernej wystawy produktów i usług firm prywatnych znalazła się świetnie przygotowana oferta konferencyjna, połączona z branżowymi debatami odpowiadającymi na najbardziej nurtujące branżę ochrony środowiska zagadnienia.

Podczas trzech emocjonujących dni spotkaliśmy się z wieloma naszymi partnerami przedstawiając nowe produkty, między innymi rejestrator 360 stopni i urządzenia do identyfikacji i lokalizacji pojemników. W rozmowach było mnóstwo pozytywnej energii. Organizatorzy postarali się o wyjątkowe wydarzenie w branży.

Warto dodać, że nowością podczas tegorocznej edycji POLECO była zorganizowana przez Grupę MTP konferencja "Zeroemisyjny transport i usługi komunalne – aspekty ekonomiczne, kierunki rozwoju, możliwości i szanse". W czasie spotkania zostały omówione najnowsze rozwiązania niskoemisyjne w sektorze usług komunalnych.

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji targów w przyszłym roku - 17-19 października 2023 roku.

ZAUFALI NAM