Więcej informacji

19.102022

#POLECO2022

W Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLECO biorą udział firmy produkcyjne i usługowe z branży recyklingu, odpadów, rewitalizacji i rekultywacji, utrzymania czystości i porządku. Wystawcy reprezentują branże związane z techniką komunalną, gospodarką obiegu zamkniętego, odnawialnymi źródłami energii, inteligentnymi miastami oraz ochroną klimatu.

Podczas trzech dni trwania targów od 19 od 21 października można zobaczyć całą gamę najnowszych rozwiązań technologicznych. W Poznaniu prezentujemy nasze rozwiązania, m.in.: rejestrator 360 stopni i grupę urządzeń RFID służących do identyfikacji oraz lokalizacji kontenerów. Jesteśmy w pawilonie 7A na stoisku 29.

Obok szerokiego grona wystawców na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich organizatorzy przygotowali strefę konferencyjną. Konferencje połączone są z branżowymi debatami. Uczestnicy targów będą mieli okazji uczestniczyć w dyskusjach poświęconych dobrym praktykom gospodarki odpadowej, zeroemisyjnemu transportowi i usługom komunalnym, ochronie środowiska w świetle aktualnych przepisów prawnych i wielu innym.

Zapraszamy do naszego stoiska.

ZAUFALI NAM