Więcej informacji

27.052022

To był 59. Zjazd Zarządu Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast

W Ustce spotkali się dyrektorzy miejskich zakładów oczyszczania z całej Polski oraz przedstawiciele firm, które wspierają krajową branżę gospodarki odpadami.

Gospodarzami Zjazdu byli: INNEKO Sp. z o. o. w Gorzowie Wlkp. oraz Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Wejherowie. ELTE GROUP reprezentowali dyrektorzy Wojciech Stawiński i Dariusz Ciaputa.

Zjazdy Zarządu Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast – KFDZOM, są miejscem rozmów kadry zarządzającej wszystkich podmiotów zajmujących się gospodarką odpadami i oczyszczania miast. Spotkanie daje możliwość zapoznania się z najnowszymi regulacjami i problemami dotyczącymi funkcjonowania całej branży, ułatwia nawiązanie osobistych kontaktów, a także wzajemnej wymiany wiedzy i doświadczeń.

W czasie trwania zjazdu firmy prywatne mają szansę na zaprezentowanie szerokiej gamy swoich produktów i usług przeznaczonych dla branży. Zjazd jest, również, doskonałym miejscem do wręczania podziękowań i wyróżnień za szczególne osiągnięcia i aktywność na rzecz rozwoju branży gospodarki odpadami.

Wydarzenie odbyło się w dniach 25 - 27 maja 2022 roku w Hotelu "Grand Lubicz".

ZAUFALI NAM