Więcej informacji

Kariera

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie stosownych dokumentów na adres wskazany w ogłoszeniu.

Administrator stron / Webmaster

Miejsce pracy: Kraków

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • tworzenie nowych stron internetowych,
  • rozwój oraz modyfikacja istniejących serwisów www,
  • przeprowadzanie optymalizacji technicznych stron, monitorowanie i optymalizowanie wydajności tych stron, reagowanie na ew. problemy,
  • testowanie stron internetowych pod kątem ich działania, raportowanie efektów i przygotowywanie zaleceń,
  • konfigurowanie i aktualizacja stron internetowych, wprowadzanie i edycja treści,
  • analiza ruchu (SEO) i sugestie dotyczące jego poprawy,
  • zarządzanie Google SEO,
  • raportowanie działań.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę lub inny rodzaj umowy,
  • zatrudnienie w firmie o wiodącej pozycji w branży,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • przestrzeń rozwoju dla osoby kreatywnej i odpowiedzialnej.

Oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w tworzeniu stron internetowych,
  • wiedzy związanej z działaniem stron internetowych, serwerów, domen,
  • doświadczenia w zarządzaniu stronami internetowymi – konfiguracje, optymalizacje, wstawianie treści,
  • znajomości HTML, CSS, PHP, JS,
  • dobrej znajomości systemów zarządzania treścią np. Joomla,
  • znajomości Google Analytics, Google Search Console,
  • praktycznej wiedzy i doświadczenia z zakresu SEO technicznego: budowa nowych serwisów, migracja i optymalizacja serwisów,
  • praktycznej wiedzy i doświadczenia z zakresu optymalizacji treści pod algorytmy wyszukiwarek,
  • znajomości zmian algorytmów Google i ich wpływu na widoczność stron oraz doświadczenie w dostosowywaniu serwisów do zmian,
  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów,
  • dobrej organizacji pracy i staranności,
  • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności.

Mile widziane:

  • dobre samopoczucie w marketingu internetowym w celu wspierania zespołu marketingowego: pomysły, kampanie marketingowe (SEA), media społecznościowe,
  • zainteresowanie nowinkami technologicznymi (śledzisz trendy i wykorzystujesz możliwości nowych technologii nawet w prywatnym życiu),
  • wiedza z zakresu UX,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca[at]eltegps.pl

Informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

ZAUFALI NAM