Więcej informacji

Kariera

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie stosownych dokumentów na adres wskazany w ogłoszeniu.

Administrator systemowy

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

  • Umiejętność zarządzania systemami operacyjnymi z rodziny Linux oraz Windows,
  • Umiejętność tworzenia skryptów w językach Bash/Python,
  • Znajomość budowy sieci komputerowych (LAN, WAN),
  • Znajomość MySQL, Nginx, Apache,
  • Umiejętność zarządzania środowiskiem wirtualizacyjnym (VMWare, Ovirt),
  • Posługiwanie się językiem SQL,
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

Zadania:

  • Współpraca z zespołami wdrożeniowymi,
  • Przygotowywanie systemów operacyjnych (LINUX, WINDOWS) dla rozmaitych urządzeń,
  • Administrowanie rozległymi systemami,
  • Monitorowanie istniejących systemów pod kątem stabilności, bezpieczeństwa oraz wydajności,
  • Tworzenie narzędzi w językach skryptowych wspierających administrację systemami

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu,
  • Kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca[at]eltegps.pl

Informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

ZAUFALI NAM