Więcej informacji

Kariera

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie stosownych dokumentów na adres wskazany w ogłoszeniu.

Analityk systemowo – biznesowy IT

Miejsce pracy: Kraków

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Opracowanie wymagań systemowych na podstawie wymagań biznesowych,
  • Współpraca z Kierownikami zespołów w zakresie rozwoju oprogramowania,
  • Rozwijanie innowacyjnych modułów w ramach licznych projektów,
  • Przygotowywanie oraz uczestniczenie w spotkaniach dotyczących wytwarzanych narzędzi.

Co oferujemy:

  • Pracę w prestiżowym i innowacyjnym projekcie elektroniczno-informatycznym, który daje dużą możliwość rozwoju zawodowego,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Elastyczną forma zatrudnienia (UOP/B2B).

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane: informatyczne, ekonomiczne lub ścisłe,
  • Posiadania przynajmniej 2-letniego doświadczenia związanego z analizą systemów IT,
  • Umiejętności zarządzania dokumentacją przy użyciu notacji UML oraz BPMN,
  • Doświadczenia w tworzeniu i utrzymaniu dokumentacji systemowej,
  • Doświadczenia w analizie wymagań z wykorzystaniem przypadków użycia,
  • Znajomości cyklu życia oprogramowania,
  • Znajomości narzędzi typu Enterprise Architect, JIRA, Confluence i wcześniejsza praca z XML, tj. SOAP/REST,
  • Umiejętności modelowania zachowań oprogramowania.

Mile widziane:

  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Doświadczenie w integracji pomiędzy różnymi systemami

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca[at]eltegps.pl

Informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

ZAUFALI NAM