Więcej informacji

Kariera

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie stosownych dokumentów na adres wskazany w ogłoszeniu.

Front-end developer – React

Miejsce pracy: Kraków

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • produkcja, rozwój i utrzymanie aplikacji,
  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach.

Oczekujemy:

  • samodzielność,
  • co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku web developera,
  • bardzo dobra znajomość JavaScript (ES6)
  • znajomość TypeScript
  • znajomość HTML5, CSS3
  • umiejętność korzystania z wzorców projektowych
  • mile widziana znajomość NODE.JS wraz z FeathersJS
  • mile widziana znajomość OpenLayers, Google Maps
  • znajomość REACT.JS oraz MOBX lub REDUX
  • znajomość relacyjnych baz danych MySQL (mile widziana znajomość innych RDBMS),
  • zaangażowanie, chęć poznawania nowych technologii, podążanie za trendami technologicznymi w branży,
  • umiejętność pracy w grupach/SCRUM-owych zespołach projektowych,
  • doświadczenie z systemami kontroli wersji np. GIT,
  • dyspozycyjność na miejscu (praca głównie stacjonarna)

Co oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,
  • niekorporacyjny styl pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • brak wymaganego dress code'u,
  • swobodę w zakresie wyboru narzędzi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca[at]eltegps.pl

Informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

ZAUFALI NAM