Więcej informacji

Kariera

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie stosownych dokumentów na adres wskazany w ogłoszeniu.

Programista aplikacji mobilnych

Miejsce pracy: Kraków

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnych
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji dla systemów Android i iOS

Oczekujemy:

  • 3 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla systemu Android lub/i IOS
  • Dobra znajomość języka Java, Objective-C,Swift lub C# (Xamarin)
  • Znajomość środowiska Android Studio / XCode/ Visual Studio
  • Praktyczna znajomość technologii Webservice (REST, SOAP)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji
  • Samodzielność jak również umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą pracę z najnowszymi technologiami
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Możliwość rozwoju umiejętności i kariery
  • Kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne i sportowo-rekreacyjne
  • Otwartość na Twoje propozycje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca[at]eltegps.pl

Informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

ZAUFALI NAM