Więcej informacji

Kariera

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie stosownych dokumentów na adres wskazany w ogłoszeniu.

Programista systemów wbudowanych

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Tworzenie oraz rozwój oprogramowania dla systemów wbudowanych,
  • Uruchamianie i testowanie systemów,
  • Prowadzenie dokumentacji wykonywanych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość C/C++,
  • Umiejętność programowania w Linux
  • Znajomość środowiska Qt -wymóg konieczny
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, w tym wyszukiwania i stosowania dostępnych informacji
  • Dobra komunikatywność oraz organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego (poziom niezbędny do pracy z dokumentacją)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu,
  • Kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca[at]eltegps.pl

Informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

ZAUFALI NAM