Więcej informacji

Kariera

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie stosownych dokumentów na adres wskazany w ogłoszeniu.

Senior project manager

Miejsce pracy: Kraków

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Opracowanie strategii realizacji projektu tj.
    • identyfikacja zasobów niezbędnych do realizacji określonych zadań,
    • podział wymagań sprzętowo-funkcjonalnych na zakresy zagadnień niezbędne do realizacji przez wytypowane zespoły,
    • organizacja procesów wewnątrz-organizacyjnych zapewniających plan realizacji projektów,
    • zarządzanie planem, budżetem, harmonogramem zgodnie z przyjętymi standardami,
    • zarządzanie ryzykiem oraz rozpoznawanie zagrożeń
  • Promowanie dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami,
  • Współpraca z kierownikami zespołów,
  • Współudział w realizacji strategii rozwoju firmy.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Minimum 5-letniego doświadczenia w prowadzeniu złożonych projektów techniczno- informatycznych,
  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów w stopniu zaawansowanym: potwierdzone certyfikatami np. PMI,PMP lub/i Prince2 Practitioner,
  • Znajomość zwinnej metodyki prowadzenia projektów (AGILE/SCRUM),
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołami i komunikacji.

Co oferujemy:

  • Pracę w prestiżowym i innowacyjnym projekcie elektroniczno-informatycznym, który daje możliwość rozwoju zawodowego oraz poznanie najnowszych technologii,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Elastyczną forma zatrudnienia (UOP/B2B).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca[at]eltegps.pl

Informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

ZAUFALI NAM