Więcej informacji

Kariera

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie stosownych dokumentów na adres wskazany w ogłoszeniu.

Specjalista ds. obsługi informatycznej z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Kraków

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • świadczenie pomocy technicznej / informatycznej,
  • analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów,
  • zdalna konfiguracja urządzeń, jak również opieka nad systemami informatycznymi.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • zatrudnienie w firmie o wiodącej pozycji w branży,
  • miłą atmosferę.

Oczekujemy:

  • podstawowej znajomości systemów z rodziny Windows,
  • podstawowej znajomości relacyjnych baz danych (mile widziany MySQL),
  • podstawowej znajomości protokołu komunikacyjnego TCP/IP,
  • znajomości języka niemieckiego,
  • analitycznego sposobu myślenia,
  • umiejętności rozwiązywania problemów,
  • samodzielności, zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • umiejętności współpracy z innymi pracownikami.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w obsłudze klienta lub helpdesk,
  • rawo jazdy kat. B.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca[at]eltegps.pl

Informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

ZAUFALI NAM