Więcej informacji

Kariera

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie stosownych dokumentów na adres wskazany w ogłoszeniu.

Zaopatrzeniowca działu konstrukcyjno-technicznego

Miejsce pracy: Kraków

Poszukujemy osoby na stanowisko zaopatrzeniowca działu konstrukcyjno-technicznego

Główne zadania:

  • Wyszukiwanie i zakup komponentów na potrzeby prac konstrukcyjnych
  • Realizacja zakupów komponentów dla wdrożeń projektów realizowanych przez dział
  • Kontakt z dostawcami, negocjacja cen, wybór produktów

Wymagana:

  • umiejętności obsługi komputera
  • znajmość zasad obsługi programów magazynowych
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie prawa jazdy
  • umiejętność doboru parametrów komponentów elektronicznych

Wskazane:

  • doświadczenie w wykonywaniu podobnych zadań
  • znajomość podstaw elektroniki

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość budowy pojazdów
  • znajomość instalacji elektrycznej pojazdów
  • znajomość innych języków

Oferujemy

  • pracę w dziale techniczno-konstrukcyjnym w Krakowie
  • możliwość poznania wielu zagadnień współczesnej techniki
  • umowę o pracę lub dowolną inną formę zatrudnienia
  • szkolenia wewnętrzne wybranych zagadnień technicznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: elte_praca[at]eltegps.pl

Informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

ZAUFALI NAM