Więcej informacji

Profil przedsiębiorstwa

Nowoczesne systemy zarządzania flotą pojazdów w Twojej firmie

Innowacja i ponadstandardowe rozwiązania

Elte GPS Sp. z o. o. jest liderem i prekursorem w produkcji i wdrażaniu systemów monitorowania i zarządzania pojazdami w oparciu o technologie GPS i GSM/GPRS. Nasze rozwiązania to rozbudowane systemy, które nie tylko umożliwiają na bieżąco monitorowanie floty, ale również pozwalają na skuteczne zarządzanie pojazdami w przedsiębiorstwie prowadząc do optymalizacji posiadanych zasobów, redukcji kosztów czy zadowolenia Państwa klientów.

Systemy te oparte są na naszej własnej, autorskiej myśli technicznej i informatycznej. Będąc producentem wszystkich elementów składowych, takich jak oprogramowanie, sterowniki pojazdowe i komputery pokładowe, gwarantujemy Państwu elastyczne dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb, możliwość rozbudowy o kolejne opcje, a także ciągłą ich modernizację w zakresie urządzeń i oprogramowania.

Do produkcji stosujemy podzespoły najwyższej jakości, w związku z tym elementy naszych rozwiązań posiadają stosowne certyfikaty i pozytywne oceny ich skuteczności wydane przez instytucje uprawnione w tym zakresie.

Oprócz wysokiej jakości samych produktów zabezpieczamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w oparciu o stosowne umowy dwustronne.

Skuteczność działania naszych systemów, jak również profesjonalny poziom obsługi Klientów przez naszą firmę, zostały potwierdzone licznymi referencjami oraz certyfikatami.

Uzyskanie opinii o innowacyjności produktów ELTE GPS

ZAUFALI NAM